Chystáte sa na dovolenku a premýšľate akú kozmetiku zbaliť so sebou? Neskladné balenia odličovacích prostriedkov, odlakovačov i vatových tampónov môžete nechať doma. Do lietadla by vás s klasickým odlakovačom vo flaštičke ani nevpustili. Našťastie existujú iné rafinované riešenia.

Dôkladné odlíčenie je zvlášť dôležité v horúcich letných dňoch, umožní pleti aby mohla riadne dýchať.

Najnovším trendom v odličovaní sú navlhčené odličovacie tampóny,  ktoré sa vám zmestia do kabelky či malej cestovnej taštičky.

Malá uzatvárateľná dóza pomestí tridsať odličovacích vatových tampónov Bel Lotion Pads napustených pleťovým tonikom, ktoré veľmi jemne, ale dôkladne čistí pleť. Tonikum kombinuje odličovaciu vodu a pleťové mlieko. Keďže neobsahuje alkohol, sú tampóny vhodné aj pre odličovanie veľmi citlivých očí.

Vďaka špeciálnemu baleniu tampóny nevysychajú a sú pripravené na použitie.

Dokážu si poradiť aj s vodeodolnými riasenkami

Výhodou odličovacích tampónov Bel Lotion Pads je, že si dokážu poradiť aj s dobre držiacimi vodeodolnými riasenkami. Ocenia ich dámy zvlášť v lete, pri pobyte pri vode.

Tieto odličovacie tampóny nájdete vo vybraných drogériách a hypermarketoch. Odporúčaná cena je 3,32 eur.

About The Author

eMAG.sk - atraktívne čítanie s atraktívnym obsahom v modernom dizajne. Našu redakciu tvorí mladý dynamický team, pre ktorí je práca zároveň zábavou. Veríme, že tak ako nás baví tvorba obsahu, vás bude baviť jeho čítanie a budete sa k nám radi zas a znova vracať. Ďakujeme Vám!

Leave a Reply