Prvými tlačiarňami  s podporou tlače Apple  AirPrint značky OKI sa stali kancelárske multifunkcie MC300, MC500 a MB400.podporu bezdrôtovej tlače prostredníctvom technológie Apple AirPrint, ktorá umožňuje jednoduchú tlač zo zariadení .Mobilná tlač Apple AirPrint je jednoduchý spôsob bezdrôtovej tlače dokumentov zo zariadení Apple iPhone, iPad a iPod Touch, bez nutnosti inštalovať ovládače zariadenia alebo sťahovať akýkoľvek dodatočný softvér. OKI tak rozširuje svoju podporu pre moderné bezdrôtové technológie a pripája sa k výrobcom tlačiarní, ktorí implementujú túto technológiu pre zjednodušenie kancelárske tlače.

S rastúcim používaním mobilných telefónov a tabletov sa zvyšujú aj požiadavky na rýchlu a bezproblémovú tlač z týchto zariadení. Možno teda očakávať, že v budúcnosti  bude  AirPrint podporovať čoraz viac modelov tlačiarní a multifunkčných zariadení.

oki-air-printing

About The Author

eMAG.sk - atraktívne čítanie s atraktívnym obsahom v modernom dizajne. Našu redakciu tvorí mladý dynamický team, pre ktorí je práca zároveň zábavou. Veríme, že tak ako nás baví tvorba obsahu, vás bude baviť jeho čítanie a budete sa k nám radi zas a znova vracať. Ďakujeme Vám!

Leave a Reply